Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Nu nezinu. ar kodu ir jāraksta entās rindas. Ar blueprints dažkārt ir tikai daži cliki. Bet labākais ir tas ka, var strādāt ar abiem.
 3. Yesterday
 4. Sveika tauta!Vai kāds man lūdzu ne varētu atsūtīt ielūgumu uz inperil torrenta mājas lapu uz manu gmail.com kontu jeb atraksti man sms 26612961 parādā ne palikšu?Es pats agrāk biju inperil konta lietotājs kopš 2010 gada un 2012 gadā izbraucu no Latvijas strādāt uz ārzemēm un tā laiks pagāja 7 gadi kopš šī brīža neesmu gājis savā inperil kontā gan jau tas konts ticis likvidēts jo es ne varu ieiet savā profilā varbūt vienu burtu jeb ciparu piemirsu grūti pateikt gan jau likvidēts kopš 2012 vai 2013 gada jo vairāk ne gāju iekšā bet tad kad es pats atgriezos atpakāļ Latvijā parādījās visādi brīnumi piemēram ka torrenta mājas lapai reģistrācija tikusi slēgta iespēja piereģistrēties no jauna vairs ne var žēl tik tiešām žēl es pat esmu ziedojis naudu caur sms priekš inperil mājas lapas uzturēšanai kad vēl bija lati tāda nu ir pateicība no inperil puses!Es pats ļoti labi saprotu,ka daudzi agrāk reģistrējās un ne maksāja par tiem GB utt bet es taču visus noteikumus biju ievērojis katru reizi pasūtīju tos liekos GB priekš datu lejuplādēm!Mani līdz šim moka viens būtisks jautājums kā var sazināties ar inperil mājas lapas veidotāju vai tā īpašnieku nu ne var būt,ka inperil ticis radīts bez īpašnieka jau kopš 2009 gada!Man pat visu redzošā acs google ne var atrast šādu informāciju globalajā tīmeklī.Es vienkārši gribētu palūgt tādā veidā to ielūgumu ja kādam citam lietotājam tā nav varbūt arī ne grib dot cilvēki mēdz būt dažādi.Man žēl,ka mēs Latviešu tauta esam tik ļoti skaudīgi dažreiz man ir kauns būt par latvieti jo šitā lūgties lai tiktu iekšā inperil portālā tas jau ir pazemojoši varbūt skanēs brutāli no manas puses,bet krievu tauta ir daudz labāka viņi dod iespēju vairāk nekā Latvija ja ir runa par torrenta mājas lapām piem viņi ne prasa muļķīgus ielūgumus krievu torrentos ja vienīgi palūdz piereģistrēties ja grib tik viņi dod jaunākās gan vecākas filmas pilnīgi bezmaksas kurus var nolādēt pat HD blu-ray versijās vajadzīgs tikai labs interneta pieslēgums un tas arī ir viss protams tās filmas ir jā skatās krievu valodā,bet bērni taču ne saprot krievu valodu mēs viņiem mācam krievu valodu ja nav iespēja noskatīties gan nolādēt pašā savā dzimtajā valodā kādu vecu jaunu filmu latvieši māk tikai bloķēt torrentus gan mājas lapas ka cinemalive.tv tas bija vienīgais iztikas avots mūsu bērniem un iespēja noskatīties pat mūltfilmas latviešu valodā pat to atņēma nost skaužot pašu tautai ar cieņu Jānis.😡
 5. Nu ar tiem blueprintiem ir kā ir, ja ir valodas zināšanas, vieglāk nekā ar visiem blueprintiem. Bet par tēmu, lai tev izdodas, prieks, ka kāds taisa pamācības.
 6. Minētais lietotājs piedāvā savu variantu, kā izvairīties no reklāmām, kamēr esošais variants nav pieejams vai nefunkcionē, kā tad būtu jāfunkcionē. Bez liekiem aizrādijumiem vai pārmetumiem.
 7. iebūvēts vai manuāli uzstādīts adblock's, bet vai runa ir par tvplay reklāmu bloķēšanu pieminētās pārlūkprogrammas kontekstā?
 8. UPDATES 20.05.2019 [+] Fixed correct Events starting time at the website [+] Fixed websites Market filter box close button issue [+] Added New Item in-game, Sacred Birth Star drop in Loren Deep Event [+] Added missing Socket shields from Boss drop Reward [+] Added EXP Bonus in Devil's Square Event by +20% [+] Increased Top Bosses strength (need many resets + good buffers) [+] Increased Golden monster strength (mostly HP) [+] Increased BC Statue HP [+] Increased BC Gate HP [+] Decreased Dark Side attack radius range by -1 [+] Changed Jewel of Life max success % rate without luck from 90 to 80% [+] Changed Event enter permissions (with PK Level you can not enter) [+] Changed Death King drop Reward [+] Changed Cross Shield from regular to Socket item [+] Upgraded Top spots in Karutan2 even more powerful (more exp, but 2x stronger monsters)
 9. Last week
 10. Sveiki has.lv Man ir youtube kanāls, kurā angļu valodā publicēju dažādus video ar pamācībām, kā darboties ar unreal engine 4. Šis dzinējs ļauj veidot augstas kvalitātes spēles. Iepriekšēja pieredze programmēšanā nav nepieciešama, jo ir iespējams strādāt ar blueprint sistēmu (nodes). Ja ir interese, varat aplūkot manus pēdējos video. Mans kanāls Veidoju arī pamācības pēc pieprasījuma. Dotajā momentā veidoju Survival game series. Un katru otro dienu iznāk jauns video.
 11. Paldies @KalashaLv Skripts izveidots. :).
 12. tik uzgaidi 5 min. xD ladejas theme vēl failiem
 13. Čau! Neviens nav licis 4.4.2 themes. skatījos internetā, atradu vienu tādu, kuru nevarēju atrast hasā demo: Laikam jau šeit download: tepatās vien ir Stāv uz mana profila. nevajadzētu pazust
 14. aptuveni zinu kā basic to dara. ja tev funkcijas ir gatavas, ko tu lapā vēlies parādīt. Pieņemsim, ka tas ir forums un vēlies izvilkt topika lapu. izveilc pirmo ? un otro? piemēram: $cid = $_GET['cid']; //šis būs pirmais ?. $tid = $_GET['tid']; //šis būs otrais ?. abi linki strādās uz $kautkas = $_GET['kautkas']; tagad tava lapa būs šādi http://tavalapa.lv/topiks.php?cid=5?tid=10 ja pareizi sapratu, to tev vajag. aptuveni šādi. atceries definēt datubāzē, ko tie abi nozīmē. ( $sql = mysql_query("SELECT * FROM topics WHERE category_id='".$cid."' AND id='".$tid."' LIMIT 1"); ) Lai nebūtu lapa.php bet lai būtu http://tavalapa.lv/topiks/ tev vieglāk būs novirzīt to visu caur .htaccess rewrite, iemācīsies caur google linku šeit - https://help.dreamhost.com/hc/en-us/articles/215747748-How-can-I-redirect-and-rewrite-my-URLs-with-an-htaccess-file- viss ir sīki aprakstīts.
 15. Izņem ar ddu draiverus (google var atrast pamācības), uzliec pa jaunam. Tad vēl vari paskatīties, kas ar power iestatījumiem priekš laptopa, ieliec high performance utt. Vēl vari ielikt windows 10 graphics iestatījumos aplikācijas, kurām izmantot nvidia karti.
 16. Kāda variācija jālieto, lai datus izvilktu šādi? Saprotamas funckijas izveidot spēju, bet nezinu kāda funkcija jāveido lai dati tiktu izvilkti šādi, un beigās dotu atbildi.
 17. Kas tieši nav saprotams? Neviens visu no 0 nekodēs tavā vietā.
 18. lietojat 'brave' parlūku, tas pats kas chrome, ar iebūvētu adblock, strādā perfekti.
 19. Divas reizes rakstiju adminiem, bet tā ar nenāk ne apstiprinājums, ne kāds apstiprina. bet tēmu rakstīšu. Princips ir viegli saprotams, bet man nav ne mazākas jausmas kā to realizēt. Piemēram no mājaslapas lapa.lv tiek veikts pieprasijums uz manu mājaslapu, šādi. https://manalapa.lv/parbaudit/?file=manalapa&id=5&fails=666 Tad Manalapa pārbauda, vai fails 'manalapa' eksistē, un ja eksistē viņš pievieno faila id lietotājam ar id '5''. ņemot vērā ka ir dažādas tabulas. un lapā kur veic šo pieprasijumu dot atbildes ziņu (tikai tekstu) success un ja nav faila tad wrong. Ko jau lapa.lv nolasa. Princips līdzīgs kā sms shopiem, (itap vai baltgro). https://sys.airtel.lv/charge/?code=4234233&user=6&price=666 kā piemērs no airtel, kad kāds lieto viņu gateway, tad shops kuru viņi piedāvā veic šādu darbību, pieprasot vai kods kuru raksta eksistē, un dot paziņojumu. Ir kādi ieteikumui/piemēri vai risinājumi šim? Nebūs problēmu pārveidot ja kādam ir kas līdzīgs.
 20. Paldies Paldies arī tev. pārskatīšu visus un izmēģināšu
 21. Paldies, biju pieļāvis muļķīgu kļūdu
 22. Sveiki, izveidoju discord botu ar servera monitoru. Bet vel gribas pievienot playerlist, bet man izkopejas tikai viens aktivais speletajs var arrayLength = state['players'].length; for (var i = 0; i < arrayLength; i++) { message.reply(' ' + state['players'][0]['name'][i] + ', '); } { name: 'eXo Reallife | German MTA Roleplay Server', map: 'None', password: false, raw: { gamename: 'mta', gametype: 'eXo Reallife 1.8.1', version: '1.5', numplayers: 5 }, maxplayers: 400, players: [ { name: 'Zackofen', team: '', skin: '', score: NaN, ping: 39, time: NaN }, { name: '[eXo]Poldi', team: '', skin: '', score: NaN, ping: 27, time: NaN }, { name: 'MichiVendetta', team: '', skin: '', score: NaN, ping: 30, time: NaN }, { name: '[eXo]Opposite', team: '', skin: '', score: NaN, ping: 23, time: NaN }, { name: '[eXo]RaymaN', team: '', skin: '', score: NaN, ping: 20, time: NaN } ], bots: [], connect: '88.198.41.242:22003', ping: 69 } Varbūt kāds var palīdzēt?
 23. Agrākos laikos kad man bija 18 gadi, pelniju ar savu projektu mēnesi 400€ Jā ir iespējā, Bet lai nopelnītu vajag fantāziju!
 24. @frosts - Malacis turpini tikai tālāk, un nepadodies, tev iznāks vēl labāk!
 25. Lūk video no manis! Un par intel HD kas man stāv tagad, vispār žop* - spēlēs visas mirgo un raustās - Bet nelago, iet uz urā, Bet Nvidia Geforce ir lielāks apjoms ! 2GB uz intel hd 1gb . Gaming laptops krč. Es ļoti ceru kā kāds no spečukiem, kurš saprot no visa šī, un var ko ieteikt un ko darīt, lai man aizietu panelis un pats draiveris!
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.