Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. txt2

  Parādi savu vāģi

  Nopirku viņu pavisam nesen, tieši uz savu dzimšanas dienu, maija vidū. Golf 6, 1.6TDI 2012. gada hečbeks. 132,000km nobraukums. (viens saimnieks LV, esmu otrs) Pats golf ir bomžu pakete, nekā nav (klimata kontrole nav, kruīza kontrole nav, radio pat usb/sd card nav, sensori nav, teiksim tā, ka nekā nav . Toties ir el. sildāmies spoguļi un aizmugurējais stikls.) Pa lielam vēl neko nav prasījis ieguldīt (pagaidām), visu ko esmu nopircis ir jaunas vasaras riepas ar lietiem diskiem. Lai vissezonas ko deva līdzi pa vasaru nedilst kopā. Nākotnes plāni ir: Aizvest uz Jelgavu nočipot, prasās nedaudz tie zirdziņi. Nopirkt GPS displeju salonā, lai neizskatās tik bomzīgi ar to tukšo vidu Līdz ar to pievienot parkošanas sensorus ar/bez kameru (vēl izdomāšu) Pagaidām citi plāni nav. Nāks tuvāk ziema, aprīkošu ar pretrūsu līdzekļiem. Notonēt aizmugurē logus, par cik bagāžniekā ir oriģinālais tonējums, tad gribās lai viss saplūst kopā.
 3. Jhonny

  Nav virsraksts.

  Atrašanās vieta noteikti.
 4. - Gatiņš.

  Nav virsraksts.

  https://www.redzams.net/kontakti/ šie kontakti un atrašānās vieta arī fake ? atradu pēc adreses tur ir veselības centrs un nekas vairāk XD
 5. DJkikisa

  Nav virsraksts.

  Jūs nejēdzat lasīt vai ko, tur pat rakstīts Alffa, laigan īstais tirzniecības centrs ir ALFA, līdz ar to ķer muļkus, kuri nejēdz lasīt.
 6. Yesterday
 7. BasicMan

  Nav virsraksts.

  Tu jau kko jauc, tur iet runa par autortiesībām un par lielu naudu un bargiem likumiem worldwide. Tas, kāda h*jņa tiek runāta netā ir cita lieta, nosaki kas ir ok un kas nē, kādu sodu un kādā veidā piemērot. Ir gan fake news saiti, gan fake news komentētāji, viņi nav pavisam duraki arī, Bez Tabu būtu skatījies par šito un redzētu kā visi tik noplāta rokas... 2k18 gan Facebook un citas lielās platformas jau baidās no tā kā uz viņām skatās un bano tos kuri tiek reportēti diez gan ātri, pirms gadiem 5 vēl bija pie kājas un tā tas viss sākās.
 8. Alex

  Nav virsraksts.

  Well nepiekritīšu gan. Paskaties uz cinemalive un movieslv vai kā viņus tur sauca.Atrada ar laiku. Šaubos vai kāds no Latvijas uztaisīs tādu lapu ar tik labu opsec kā putlockers piratebay u.c.
 9. BasicMan

  Nav virsraksts.

  Te daudz iespēju nav, internets tomēr ir pusanonīms un vienmēr būs visādi pid... Visiem varu ieteikt redzot šādu BS uzreiz reportot, jo aktīvāk to darīsim - jo ātrāk šāds bizness apsīks.
 10. Korijs

  Nav virsraksts.

  par tādām ziņām vajadzētu saukt pie atbildības un klapēt ciet to padarīšanu mūsdienās jau klikšķu un kapeiku dēļ visādi pajobaki safabricē vai pārkopē rakstus pat pilnīgi bomāri, kas apguvuši pamatiemaņas internetā mēdz darboties rakstu veidošanā
 11. Alex

  Nav virsraksts.

  Viņs facebookā laikam atrada to rakstu,un nezinu vai to tā var iemācīt,ar laiku gan jau pats sapratīs. P.S Manam brālim ar galvu viss kārtībā. Es domāju , ja Tu būtu 14.gadīgs ,un izlasītu tādu rakstu pēc tam vēl nevarētu sazvanīt savu mammu,neko priecīgs Tu noteikti nebūtu.
 12. Haijfaiv

  Nav virsraksts.

  Lai kam tādam ticētu ir jābūt bik galvā traumētam. Iemāci savam 14 gadīgajam brālim lietot delfus, tvnet utt, nevis kaut kādus lotiuzticamaszinas.lv, tikaipatiesiba.net, labi, ka vel nav kaut kads xxx.ucoz.lv ziņu portāls, kam visi riktīgi tic. Vecāki cilvēki jau paši man liekas var izfiltrēt kas ir patiesība un kas nav.
 13. ReinissB

  Nav virsraksts.

  Cik īsti slims ir šī raksta autors?
 14. Jhonny

  Nav virsraksts.

  Viss kas tajā lapā ir ievietots ir fake
 15. SoldCS:GO

  Nav virsraksts.

  Tad šis ir fake? ()https://www.redzams.net/sakoties-jaunajam-macibu-gadam-katrs-skolnieks-sanems-300-eiro-katru-menesi/
 16. Cilvēks.

  Nav virsraksts.

  SHARE THIS, jo vairāk cilvēki zinās, jo labāk. Ir daudz fake lapas, par kurām var izlasīt FB. Ir viena grupa, kurā ir arī šis links - www.redzams.net Ja atradīšu iemetīšu šeit.
 17. Alex

  Nav virsraksts.

  Hei. Vēlējos padalīties ar šodienas notikumu. Šodien ap 15:00 man piezvana brālis (14.gadi) raudošā balsī saka,kad Alffa esot iebrukusi , un nosūta man šo rakstu https://www.redzams.net/foto-tragedija-tikko-riga-sabrucis-tirdzniecibas-centrs-alffa-simtiem-cilveki-gajusi-boja/ kā arī tieši tur devās arī mūsu māte. Uz doto brīdi biju tik apjucis,kad pazvanīju policijai lai apstripinātu vai tiešām tā ir noticis un jā,protams tas viss ir vienīgs bullshits ,lai dabūtu klisķus. Man ir tik skumīgi skatīties uz šito visu no malas,cik cilvēki var zemu krist,lai noplenītu naudu ar viltus nelaimēm,un stūlbākais ir tas,ka varasiestādēs neko nedara.
 18. Last week
 19. Shift.

  Meklēju cilvēku

  Tak prasi tam pašam 2k.lv gnjau uzkodēs.
 20. Lil Money

  Austiņas

  Vienmēr var būt problēmas ja rokas aug no citas vietas
 21. exodusyka

  Austiņas

  Tiešām, viss tā, kā tas realitātē arī ir! Nav problēmu, un nebūs.
 22. Cilvēks.

  Austiņas

  Nu labi, paldies visiem! Pirkšu USB razer headsetu Vai arī HyperX Cloud 2 TC
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.