Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. LoyC

  Meklēju

  Ja dotu kādus 100 adminus, tad vēl padomātu, bet par 1 nau werc.
 3. Yesterday
 4. KalashaLv

  Meklēju

  wow, wow, wow, lēnāk pār tiltu... Negaidīju, kad izspēlēsi šādu kārti... Bet tev šeit diezvai kāds palīdzēs veidot serveri no kura tu "iespējams" gūsi ienākumus. Un tas viss tikai par 0,00samp admin euro... nu neskaitot Fotonu..
 5. smarting

  Meklēju

  Tavs posts ir stulbs.
 6. Fesins

  Meklēju

  Sveiki meklēju samp tehniķi kurš var palīdzēt brivajā laikā,ar samaksu iedošu sampa kādu adminu...Stulbos komentārus atstājat pie sevis. Vēlams rakstīt PM
 7. man ar šis ļoti patika, bet 2.50 euro par 1 aliņu ir kā ir.
 8. Last week
 9. Nodomāju kārtējo reizi "huļi, Alekss nopirka HAS un neko nedara", bet tad atkal pārgāja šī doma ar mēŗķi papildināt samērā senu tēmu, jo pa retam interesē paeksperimentēt ar veikalu plauktos pieejamo alus klāstu. Jāteic, ka reiz nesapratu, kāpēc man stāsta pasakas "letiņu alus garšo vienādi", vēlāk sapratu, kad bija nogaršoti pāris no citu valstu izlases, nevarēju nepiekrist. Lai nu kā, reizēm pamēģināta tiek pašmāju dzira, citreiz kaut kas no ārzemēm. Pēdējās reizes ir pat sanācis iegrābties šādā eksperimentā ar vācu, čehu un dāņu alu, bet ja tā no pēdējiem kunģīm tuvākajiem, kurus būtu vērts pieminēt, tad varētu būt: Leffe gaišais beļģu alus - 6.6%, 0.3 neliela izmēra pudelītēs, šķietami normāls, retu reizi nobaudīt jau var. Cēsu alus Brūža izlase joprojām tīkama - Brūža rūgtais 5.8% un Nefiltrētais 5.4% būtu favorīti no šī klāsta - tīkams ir rūgtums, tīkama ir nefiltrēta alus garša. Jaunā veidolā un jāteic, ka necerēti labs šķiet Madonas nefiltrētais 5.6 % alus - ne rūgts, ne salds, patīkama garša, ka ar vienu vien nepietiks, ja pirmais aiziet. Pārsteigumu radījis ir Raiskumietis gaišais 5.6% alus - mēreni patīkama garša, uzreiz var ņemt vairākus. Gadiem ejot uz priekšu, tomēr nemainīga vērtība ir un paliek Kronenbourg 1664 franču 5% alus - ar citrusaugļu un koriandra saturu, kas izklausās dīvaini, bet garšas ziņā ļoti baudāms. Jāatzīst, ka čehu, vācu un dāņu alus klāsts mūsu lielveikalu plauktos bija vairāk kā iegrābšanās - visticamāk kāds lētāks gals, bet varbūt kā man reiz teica, tad "jāpierod pie šo valstu alus garšas un tad jau aizies". Katrā ziņā katram savs. Vēl laiku atpakaļ pārsteigumu garšas ziņā radīja kaut kas no beļģiem un somiem, nosaukumi gan nav palikuši atmiņā, bet garšu dažādība bija interesanta. Nesen sanāca iegādāties Lido pilnmēness alu - nu tāds, par saldu nedaudz, bet atgādina agrākos gadus, kad mazāku promiļu alus bija cieņā.
 10. Lūdzu. https://invisioncommunity.com/files/file/7337-txt-php-widget/
 11. https://invisioncommunity.com/files/file/7451-sidebar-poll/ Domā šis?
 12. Varbūt kāds zin kur var atrast bloku. Kuru var pievienot sidebar un ievietot Balsošanas Linku. Zinu, ka uz IPB 3.X Šī lieta ir, bet ar šo ipb 4.4.10 pirmo reizi strādāju un vēl mācos. Vai arī varat ieteikt kur dabūt var šo.
 13. Korijs

  Clash royale

  Ja vipa nav, tad besigi, jo vini atrak un vairak bonusus dabuj, bet kopuma izstradatajs megina arvien vairak nobalanset. Ja preti ir kads ar visiem max. 13lvl, tad ir sudigi. Izaicinajumos visus uz 9lvl pielidzina.
 14. ALX

  Clash royale

  Sure count me in.
 15. LoyC

  Clash royale

  Kaut kad senos laikos spēlēju, bet pretiniekiem vienmēŗ bija jaudīgākas kārtis un likās baigais pay2win.
 16. Korijs

  Clash royale

  Clash royale MMO strategijas spele tiessaiste uz Android un iOS platformam. Varbut kadam interese uzkapat tower defence speli? Esam dazi jau nokomplektejusies. Master league.
 17. Dīvaini par fontiem.. visparastākais tahoma. Bildes kvalitati sabojaja tas saits
 18. Dolce

  Re-Designing

  1. fonts slikta izvēle 2. Jaunā versija pat savā ziņā izskatās briesmīgāk nekā vecā. 3. Menu un pogas kā no mājaslapu pirmsākumiem.
 19. I was walking past the mental hospital the other day,

  and all the patients were shouting, ’13….13….13.’

   

  The fence was too high to see over, but I saw a

  little gap in the planks, so I looked through to see

  what was going on.

   

  Some idiot poked me in the eye with a stick!

   

  Then they all started shouting, ’14….14….14.’

 20. Danex

  Mātesplate

  Problēma atrisināta, paldies visiem ieteicējiem un sprediķiem! https://www.1a.lv/datoru_komponentes_tikla_produkti/korpuss_dzesesana/barosanas_bloki/thermaltake_smart_rgb_600w_psspr0600nhsawe1?fbclid=IwAR1d-EKXMUm50eoj9uhVhyK0dSAbC_5ZwgCh_wBEp0TJnCHDq1u7OxQTkjY - TC -
 21. MλZE

  Mātesplate

  Es personīgi neuztrauktos par to jaudu un nepirktu kaut kādu super 500W+ barokli, bet labāk nopirktu ar mazāku jaudu, bet no atpazīstamas firmas, jo tad 100% zināsi, ka viņš tos 400w varēs izpiest un pie pilnas slodzes nenodegs.
 22. Danex

  Mātesplate

  http://oreol.eu/kompyuternaya-tehnika/kompyuternye-komponenty/bloki-pitaniya/aerocool-aero-white-500w-power-supply-acpw-ar50aec11 šis der man? cpu connectors 4 + 4 = 8 pin? ps. atvainojos, man ir MSI 870 C-45 (fx) V2
 23. ReinissB

  Re-Designing

  Kāpēc taisīt re design, ja iznākums ir gandrīz identisks? Nākamreiz varbūt pamēģini izmantot to pašu content, bet dizainu pavisam citādāku. Citādāk tam visam nav jēgas. Kā arī tas fonts, manuprāt, ir ļoti outdated.
 24. Actually, navigācijas teksts ir nedaudz par tumšu, vismaz bildē ir ļoti grūti saskatīt. Teksts pārāk saspiests, daudz un par mazu fonts. Bet color izvēle ir okay,
 25. hariits

  Re-Designing

  Heyā, Ir pagājis reāli vairāk nekā gads (ja ne divi) kopš es atvēru savu Photosohopu. Izlēmu pa šo karantīnas laiku atsvaidzināt savas zināšanas un izveidot nelielu sēriju kur es kādu no saviem vecu vecajiem dizainiem pārzīmēšu. Jāskatās kā būs ar pacietību, jo piemēram šo, pašu pirmo, es izmocīju kādās 4 dienās pa 2-3 stundām dienā. Ceru, ka es pārdizainēšu vēl kādu no saviem vecajiem dizainiem. Tad nu lūk, vecā versija https://imgur.com/4vP5e3g Šis dizains tapa tālajā 2014. gada maijā. Jēziņ kur laiks aizskrējis.. Pārdizainēta versija: https://imgur.com/OCyTL8W ar hoveriem augšā - http://prntscr.com/rszhuf Labprāt dzirdētu atsauksmes. Jo taču no kļūdām un citu ieteikumiem ir jāmācās. Lūgums neborēt smadzenē kaut ko par formulām, sacīkstēm vai angļu valodu utml. Tas man galīgi neinteresē. Ar cieņu, hariits
 26. Haijfaiv

  Mātesplate

  nu ņemot vērā, ka viņi maksā 30 euro, es neteiktu, ka mēsls. Protams, ja tu salīdzini ar barokli kurš maksās 80 euro, tad protams chieftec nosmirdēs bet lai barotu kaut kadu entry level sistēmu, manuprāt, galīgi labi, es ņemtu labāk chieftec nekā kkadu LC-power vai xilence vai citus mēslus Pie tam neaizmirsīsim, ka arī pc komponentēm maksā par nosaukumu, so ņemt kaut kadu, piemeram, corsair par 40 euro būs vēl lielāka nāve, es vismaz neriskētu.
 27. Danex

  Mātesplate

  Nu tad jānotestē vai vispār ir jēga tad kko pirkt jaunu, ja daži saka ka tie 4 pin nekas traks nav, jo taisos palikt ar stock cpu un nesildīt līdz robežai, vnk viens saka ka ja ir 8 pins tad labāk pirkt ar 8 piniem, otrs saka, ka nekas traks, spraud tik iekšā, trešais kaut ko citu pasaka un tad nu strupceļš, varbūt var vnk iztikt ar pārveidotāju? strāvas padeve tāpat tiks padota, tikai savādākā veidā.
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.