Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

All Activity

This stream auto-updates   

 1. Yesterday
 2. 1. http://prntscr.com/g9bg8r 2. http://prntscr.com/g9bg2a 3.http://prntscr.com/g9bh1j (tur vari nomainīt nosaukumu vai noņemt no navigācijas)
 3. Sveiki visiem.. Esmu saskaries ar problēmu tādu, ka nemāku apieties kārtigi ar ACP iekš foruma Ja varat pasakt, ka noņemt šito lietu, kas iezīmētas sarkanajā logā! http://prntscr.com/g9akc4 Un jautājums, ka var nomainit šito nosuakumu? http://prntscr.com/g9akjk Un kā parmaiīt šiem trijiem nosuakumu? http://prntscr.com/g9akqy Ja varat pasakat ka pareizi to darīt, caur foruma acp tieši katrai lietai! Par to saspiedīšu LIKE!
 4. Tas jau nenozīmē, ka tev jālien manā sludinājumā un jābāž sava huiņa iekšā.
 5. Kāpēc vispār baidīties, ka viņš acc atgūs? Jūs to pašu varat izdarīt, atgūt acc.
 6. Man palika 1 csgo acc , pārējos pārdevu , otrs acc noderētu Kā jau iepriekš teicu esmu gatavs iet pirmais.
 7. Un, kas no taa? Tev hujs paliks lielaks, ja rep bus daudz? Tev ir tikai tivi +rep no taviuem 93postiem xD Un visi mani darijumi ir veksmiigi bez scam xD un es gaju #1
 8. Nezinu un negribu zināt. Es ar tādiem sū*iem nenodarbojos. Ja uzturi serveri, tad pašam ir jāzina kas un kā... Paņem taču acis rokās joptvai, tik slinks, ka pat parulēt uz leju nevar.
 9. ok, ja brauc pakaļ varam pa 500 sarunāt, atrodos pie latvenergo
 10. mhm, it īpaši produkcijā Izstrādājot pilnībā pietiek ar ķeksi Chrome Dev Tools settingos, lai nav cache.
 11. Man jautājums.. Kur man tas kods jaliek no pirmā linka?
 12. Last week
 13. Paldies. Sāku sāku stradāt pie viena events plugina, pagaidām gan ir uz mazas pauzes, par cik ieķēru @ udemy pāris unity kurus, kamēr ir uz atlaidēm.
 14. Tik grūti googlē ierakstīt "samp anticheat"? http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=579963 Kaut kāds samp client anticheat http://samp-ac.com/
 15. tieši tapēc tev ir tikpat dislikes cik posti. (( http://prntscr.com/g8uig4 ))
 16. Lūdzu izskaidro vienu, kāda velna pēc tu centies taisīt serveri ja pats nespēj neko atrast/izveidot un gribi visu dabūt gatavu no kāda un par katru problēmu raksti topiku hasā, izvelc rokas no dirsas un sāc pats meklēt, vai sāc mācīties kā taisīt.
 17. nav tik traki. Ja kopj un nejāj tad ir ok! Pašam ir divi gabali. Viens 2001 gada 2.5TDi V6 - Avant un otrs 2002 gada 2.5TDi V6 - Avant . Abiem nesen pilnigi jaunas skates izietas un kalpo godam. Nedaudz uztraucos par čipošanu, bet gribētu izmēģināt.
 18. Sveiki.. Visiem esmu izsprasijis, izmeklējies visadus smap anticheatus un nekur nevaru atrast! Vai ir kads kas no jums lasitajiem var iedot kautakdus anticheatus prieks hakiem ieks "Samp" servera? Ja varat ieliekat te leja anticheata linkus vai ko es noladesu!
 19. Saki uzreiz savu cenu, nevis vai ir ko piedāvāt! https://www.ss.com/msg/lv/electronics/computers/tablets/bellmc.html
 20. atdosu savu ar 1000h par 0,50c xD
 21. Viss ir runājāms, ja cilvēkam ir tā nauda un nav žēl tad atdošu pa 3, bet ja nav naudas, bet gribas spēli tad kautvai atdošu pa to 1eiro. Kā jau teicu, man šis profils nav vajadzīgs.
 22. kā var saprast 1-3? Tad 1,2 vai 3 euro? Kurš tev pirks pa 3, ja var nopirkt pa 1?
 23. Man jau stāstiji, ka strādā pie jauna plugina, prieks redzēt tevi izveidojam gambling pluginu kurā nav bugu, jo ļoti daudz serveri lieto broken coinflip pluginus un daudzi lietotāji prot apiet sistēmu un uzvarēt 100%. Tiešām prieks redzēt tevi darbībā. Turpini iesākto!
 24. 1-3 eiro lētākais ko varu piedāvāt, ja vajag tad raksti, man točn nahren nevajag to profilu, nespēlēju pašlaik neko, kur nu vēl csu
 25. filemtime
 1. Load more activity