Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. vasaras plāni

  Ja kāds plāno izbraucienu pa Baltijas valstīm, un ir doma iebraukt Igaunijā, tad brīnišķīga vieta labiem cilvēkiem uz diennakti viennozīmīgi būtu Puise Nina viesu māja - http://puisenina.ee/en/ & https://www.visitestonia.com/lv/puise-nina-viesu-māja, kas atrodas uz tāda kā radziņa - starp jūru, kur lielie vēji tiek apslāpēti, toties līdz pašam galapunktam tiem, kuriem patīk pastaigas un dabas vērošana ir iespēja iepazīties ar dabas rezervāta teritoriju. Pašā objektā var, protams, aizstaigāt līdz jūrai un pieteikt lielisku maltīti ar jūras veltēm. Aiz viesu mājas terases nožogotā teritorijā reizēm ganās lieli aitu ganāmpulki. Protams, kā ik gadu uz vasaras sezonu aktuāls atkal ir disku golfs, kurš Latvijā uzņem apgriezienus jaunu laukumu izveidē. Pats gan jau pa savu pusi vairāk - Ērgļos un Gulbenē apmeklēšu laukumus. Iepriekš biju ar savējiem līdzi aizdevies uz Baltijas čempionāta posmu, vēl vairāk rodas vēlme iegūt tās diska mešanas prasmes nopietnākā līmenī, bet kopumā pietiek arī ar iesācēja izklaidi brīvos brīžos. Trases arvien interesantākas paliek - ne tikai meži, pļavas un kraujas, bet arī dīķi un upes liek piedomāt par izdarīto metienu diska lidošanas trajektoriju. Nedaudz ieskatam no pāris gadus vecas un neatjaunotas tēmas blogu sadaļā - Un, protams, brīvo brīžu siltās sezonas cope gan vietējos, gan attālākos Latvijas ezeros. Šoreiz pat gribētu tēmēt tikai uz ezeriem, iztiekot bez upēm. Jāskatās, vai atkal nebūs tuvākie ezeri izcopēti pa sauso, bet plānā noteikti ir izbrauciens ar laivu Lubāna - http://www.latvia.travel/lv/apskates-vieta/lubana-ezers-un-apkartne un Tiskādu - https://lv.wikipedia.org/wiki/Tiskādu_ezers ezeros, kur nu noteikti būtu jābūt labai copei. Aprīkojums makšķerēšanai ir vienkāršs iesācēja komplekts, ar kuru arī pietiek; cik jau nu daudz vajag tā prieka, ne tik daudz kā domāt ko uz pannas pēc copes likt. Jāpaskatās vēl daži vietējie ezeri, kur it kā esot zivis salaistas, bet nu jādomā, kādi noteikumi būs ieviesti. Papildus noteikti gribētu aizdoties uz Latvijas rezervātiem, kur vēl nav būts, jo pēdējo gadu laikā pastaiga dabas objektos kļuvusi arvien aktuālāka. Neesmu arī īpaši tālo zemju apmeklētājs, jo mums pašiem savā zemē ir tik daudz nenovērtētu vietu, kur var aizdoties.
 3. vasaras plāni

  Viena no lielām vēlēšanām ir dabūt iespēju izbraukt ar drifta vāģi pa trasi, mazliet samācīties, un otra - kārtīgi izārdīties ar moci pa trasi.
 4. Shoutbox tags

  Hey! Sen neesmu šeit neko rakstījis Tātad, vai kāds man nevarētu izpalīdzēt. Vēlējos izveidot kaut ko līdzīgu kā uz ipb 4.x , kad tevi ietago Čata ziņā. (Piem "@kalashaLv Sveiks!") Nomainās background lietotājam, kurš tika ietagots. Es mēģināju apvienot šo <if test="showAtTag:|:$this->settings['shoutbox_at_tag']"> ar šo <span class='shoutbox_text'>{$d['s_message']}</span> Bet nesanāca. Nezinu vai centos pareizi piekļūt tādai lietai. Neesmu īsti ņēmies ar tādām lietām Ja nu kas, izmantoju ipb 3.4.9 (Jā, vēl jo projām xD) Ja ir kāds, kas var palīdzēt, liels paldies jau iepriekš
 5. vasaras plāni

  Uk uz pāris nedēļām un uz vasaras beigām weekend.
 6. BLOG POSTI

  Šad tad atliek tikai pajautāt
 7. Inferno X1000 reaches almost 500 players online!
 8. vasaras plāni

  es mēģināšu strādāt, attīstīties, cik vien iespējams.. Protams, neaizmirstot, ka ir vasara un ka ir jāieķer D vitamīns - varētu arī laiku nedaudz veltīt pacepot gaļu, padzerot visādus dzērienus. Par festivāliem, sāk interese parādīties arī par waterfestu btw.(Kelvyn Colt diezgan dope izklausas un laikam vēl nav tas galvenais mākslinieks?) Pēc tam laikam summer sounds, kur man taka vajadzētu būt. Un nez, pārējie notikumi, lai paliek negaidīti, spontāni un pārsteigumu pilni. Nav ko plānot nākotni.
 9. [Pārdod] Steam & LoL

  Labdien. Pa cik nav laika spēlēm, vēlos atkratīties no liekiem acc, kurus pats neizmantoju un kuri varbūt kādam citam noderēs. Steam - CSGO (unranked), PUBG, Bad Company 2, tīrs acc bez baniem - 15 eur 2 League Of Legends profili: 1. Eune 11skins, 50champs, silver 1, 2.4BE, 3k OE + icons - 10 eur 2. Eune 8skins, 30champs, unranked 177 BE - 5 eur Sazināties pa skype: latviankuulers
 10. BLOG POSTI

  Liels paldies, vienā vakarā paveicu visu ar ko čakarējos nedēļu caur html
 11. vasaras plāni

  Jākrāj nauda, lai var braukt mācīties uz dāniju.
 12. hz1z game steam

  Try this: To fix this problem manually in Windows 7, try these methods, in the given order. Method 1 Click Start, and then type cmd in the Search box. Under Programs, right-click cmd.exe, and then click Run as administrator. At the command prompt, type the following text, and then press Enter: bcdedit /set TESTSIGNING OFF Close the Command Prompt window, and then restart your computer. Note If this method does not resolve the issue, go to Method 2. Method 2 Click Start, and then type cmd in the Search box. Under Programs, right-click cmd.exe, and then click Run as administrator. At the command prompt, type the following commands, and press Enter after each command: bcdedit.exe -set loadoptions ENABLE_INTEGRITY_CHECKSbcdedit.exe -set TESTSIGNING OFF Close the Command Prompt window, and then restart your computer."
 13. vasaras plāni

  Jāpašancē un vēlētos paspēt aizlidot līdz Spānijai atpūsties, kā arī augustā jau reģistrēts esmu Summersound festivālam.
 14. vasaras plāni

  Sēdešu mājas , spēlešu Minecraft.
 15. Yesterday
 16. hz1z game steam

  Isti nau skaidribas kur ir problema par so speli? http://prntscr.com/jmpgjq
 17. vasaras plāni

  aiziet jūrā uz 7 mēnešiem. ne tikai darba dēļ, bet arī vēlos palielināt to valstu skaitu, kurās esmu viesojies. Īpaši vēlētoss apmeklēt Fortaleza pilsētu Brazīlijā, jo no iepriekšējā līguma kolēģiem esmu dzirdējis, ka tur ir skaista pilsēta un jautrība arī tur sit augstu vilni, attiecīgi, vēlos to izbaudīt pats, bet vai tas izdosies, tas atkarīgs no kompānijas čartera.
 18. vasaras plāni

  Vasaras haltūra, cope savā dīķi, braukš ar kvadri!
 19. vasaras plāni

  cope, vecenes, alus
 20. vasaras plāni

  Darbs kā nekā arī ir, bet nu uz copi būs jāaizlaiž jau ar pirms vai pēc Jāņiem.
 21. vasaras plāni

  vienmēr esmu gribējis izmēģināt - http://airsoftlatvija.lv/
 22. BMW enģeļu acis. 5 EUR, kurš atradīs

  Tev orģināli viņi nāk iekšā, vai gribi ielikt? Un kas par defektu? Kā arī forši būtu šasiju ja nosauktu.
 23. BMW enģeļu acis. 5 EUR, kurš atradīs

  Super, tūlīt zvanu. Būtu baigi forši, ja Tu varētu painteresēties.
 24. BMW enģeļu acis. 5 EUR, kurš atradīs

  Joka pēc vari uzzvanīt uz bmw šrotiem, painteresēties, varbūt kādam ir kāds defektēts lukturis. http://www.bmparts.lv - viens variants 29920617 - variants otrs. Vēlāk parakšos vel pa saviem sakariem, tagad uz ātro uzmetu, kamēr esmu darbā.
 25. BMW enģeļu acis. 5 EUR, kurš atradīs

  Nē. Kā redzi, tur ir atsevišķi rinķi. Topika posta pirmajā bildē ir parādīts, kāds viņš izskatās. Viņš ir kopējais.
 26. BMW enģeļu acis. 5 EUR, kurš atradīs

  https://www.ebay.com/itm/4x-WHITE-Led-SMD-ANGEL-EYE-RINGS-Halo-light-For-BMW-E90-325-328-330-2005-2008/222417746755?hash=item33c9217b43:g:7WAAAOSwv0tVQMm0&vxp=mtr šis?
 1. Load more activity
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.