Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Yesterday
 3. xanmarcuz

  IPB 4.4

  Diemžēl es pats tikšu galā, galvenais iedot aptuveni kādus mājienus kas man būtu jāpaskatās, jāpārbauda kādi error log? Izmantoju dedicated serveri un xampp
 4. Drivnieks

  IPB 4.4

  Labprāt palīdzētu, bet daudzi gadi pagājuši, kad pēdējo reizi esmu IPB aizticis. Diezvai spēšu tur tik ātri orientēties. Bet takā es programmēju ar php, varētu palīdzēt un veikt diagnostiku (debugging). Ja nav bailes dot piekļuvi. Izsver šo kā pēdējo variantu.
 5. Last week
 6. xanmarcuz

  IPB 4.4

  Paldies par atsaucību, bet 4.4 nav pagātne un kādam būtu kāds risinājums kāpēc ziņas nesūtās un arī neaiziet līdz db?
 7. sLIDe

  IPB 4.4

  Nav nekas vēl iznācis. Tas, ka ir Beta, nenozīmē, ka ir iznācis.
 8. Sveiki! Pārdodu šos divus steam profilus: 1. Spēles profilā ir arī PUBG kā arī citas spēles tai skaitā CSGO ar (2018,2019,Loyal,2020 - service medaļām) inventory tai skaitā. https://steamcommunity.com/id/Black-LV/ 2. Spēles profilā ir tikai CSGO ar inventory tai skaitā ar dažādām medaļām ( Gold Operation Sshattered Web Coin | 2020 Service Medaļu (Zaļo - 2x atklāts), un pāris csgo skini). Tika izmantots priekš FaceIT (kuru došu līdzi pie profila) https://steamcommunity.com/id/RoKeY-LV/ Abiem profiliem nav vac banu! Tiek pārdoti, jo vairs nav saistības ar geimošanu! Par abiem vēlētos 35 euro! (Ja jūs pārdotu inventory no CSGO, ta atsistu savus 20euro) Tāda kā simboliska cena! Sazināties ar manīm var caur facebook: https://www.facebook.com/OTGLATVIA/ Ja jums nevaig, bet kādam jūsu draugam - tad padodat tālāk!
 9. ejnomirsti

  IPB 4.4

  celies taču, ir iznācis jau ips 4.5.. iekāp nākotnē un nesēdi pagātnē
 10. xanmarcuz

  IPB 4.4

  Neuzrādas, db tukšs - bimchatbox_chat
 11. mēģināšu, paldies par ieteikumu. bet visticamāk, kad nopirkšu jaunu bateriju. tāpat kompis uz neilgu laiku tikai
 12. Vecīt! Viss ticamāk, ka būs jāmaina baterija. Tomēr, ir iespēja, ka baterija vai tuvākie kompanenti dod datoram nepareizus datus par baterijas līmeni. Ir iespēja veikt "kalibrāciju" Iztērē visu bateriju, līdz absolūti nullei. Tā, lai pat iekšā neslēdzas. Uzlādē pilnība, bet procesā neizmanto datoru pat, lai apskatītos līmeni (gaismiņas tev parādīs) Nākošajās pāris reizēs atkārto procesu. Un neizmanto datoru kamēr lādējās Ja pēc pāris reizēm rezultāti nav, tad baterija čupā. Jauna baterija tavam modelim maksā EUR 20.40 + ~2e par piegādi. Skaties šeit
 13. Hello. Par kompjiem zinu, bet nu šo nevaru nekādīgi izštukot un neesmu saskāries ar tādu problēmu. Tātad, lieta tāda. nopirku lombī kompi pa 45 eiro pašlaik, kamēr nav cita pc. Itkā nekas dižš, bet pietiek. Ir tā, kad porķikam baterīja tur, 2H bez problēmām ar 100%. tas ir salīdzinoši normāli. Bet lieta tāda, kad noņem no tīkla (izrauj lādētāju), viņš nokrītas pēc laika uz 20% un izslēdzas. Kad kompi ieslēdz atpakaļ, viņš rāda tādu pašu daudzumu baterījas. Un tā notiek ik pēc 20%. Varbūt kādam ir risinājums? pieļauju domu, kad baterija, bet ja jau viņa tur normāli, vai tā ir taisnība? Oh aizmirsu, kompja modelis Dell Vostro 3300.
 14. Un tu to vari apgalvot par pilnīgi visiem pluginiem? Kāda jēga taisīt visus pluginus no 0, ja ir daudzi, kuri jau ir sevi pierādījuši un der konkrētajam mērķim? Pie tam tavs argumets, ka "nav paškodēts", jo ir daudz plugini ar "esx" prefixu arī ir pilnīgi low, jo neviens neliec man pašam uztaisīt savus pluginus ar tādu prefixu. Un arī nesaprotu, ko jūs te diršat par weblapu, taču pirmajā postā jau ir rakstīts, ka webs būs augustā (pat pačekoju edit history, no sākuma jau tā bija)
 15. @KalashaLv neuztraucies webs būs atrāk! :D| Es pateicu tikai to ko man pateica , es par fivem neinteresējos.
 16. Nemērcē visiem acīs to.... Tas ir "paškodēts", a tu te stāsti pasakas kaut kādas. Kauns... Vislabāk patīk tas, ka website atgriežas augustā. kapēc reklamēt vēl nepabeigtu projektu?
 17. Nahren jūs šo skataties, kā darba sludinājumu? Viņš vēlas dod kādam iespēja veidot projektu, un apmaksāt visas izmaksas. Iespēja, ka tāds cilvēks, ar nosauktajiem kritērijiem atradīsies, ir maza. Redzu, ka tas visiem ir saprotams, tāpēc nevajag tēlot umņikus to spraust acīs. Nevēlos nevienam izpatikt, tomēr neviens vēl nav adresējis jūsu tupumu.
 18. Nu tev nav izveles. Vai nu maksa par darbu, vai nu pats visu dari, vai ari vnk taisi ciet projektu un nemoki sevi tad
 19. Normāls forums par sūda bedri pārvērties. boot.ritakafija.lv zajebis cilvēki, vienmēr palīdzēs, bet ja nevarēs tad nemaz nerakstīs. Iešu arī
 20. Tu arī tikko savu intelektu parādīji. Pats teici, ka rakstīt var visi, kas vēlas, nevis kuriem interesē tavs stulbais piedāvājums. Tie gadi jau garām, nomierinies. Pat 14 gadīgie negribās vairs to darīt par baltu velti, vismaz hotdogu un cīgu varēji dienā piedāvāt.
 21. 40 e dienā varam nest regipsi uz 21 stavu? kurs nevar atrast darbu? info man
 22. Piekrītu. Es dienā pelnu -+ 85€ . Bet ne visiem LV tā veicas. Bet stāsts par ko citu. Neaiziesim beztema. Lai raksta tiešām kas vēlas. Paldies par savu intelekta izpausmi. Ar to visu par sevi pateici. 🤗
 23. Jaataisa serveri, viss jauzlabo, jaareklamee, bet pretii tikai admina status? Nav vairaak 2010 gads, varbuut kaadu 10gadnieku atradiisi
 24. Piekrītu. Es dienā pelnu -+ 85€ . Bet ne visiem LV tā veicas. Bet stāsts par ko citu. Neaiziesim beztema. Lai raksta tiešām kas vēlas.
 25. 40eur dienā ir pavisam reāls cipars, arī Latvijā.
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.