Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. UPDATES 20.05.2019 [+] Fixed correct Events starting time at the website [+] Fixed websites Market filter box close button issue [+] Added New Item in-game, Sacred Birth Star drop in Loren Deep Event [+] Added missing Socket shields from Boss drop Reward [+] Added EXP Bonus in Devil's Square Event by +20% [+] Increased Top Bosses strength (need many resets + good buffers) [+] Increased Golden monster strength (mostly HP) [+] Increased BC Statue HP [+] Increased BC Gate HP [+] Decreased Dark Side attack radius range by -1 [+] Changed Jewel of Life max success % rate without luck from 90 to 80% [+] Changed Event enter permissions (with PK Level you can not enter) [+] Changed Death King drop Reward [+] Changed Cross Shield from regular to Socket item [+] Upgraded Top spots in Karutan2 even more powerful (more exp, but 2x stronger monsters)
 3. Yesterday
 4. Sveiki has.lv Man ir youtube kanāls, kurā angļu valodā publicēju dažādus video ar pamācībām, kā darboties ar unreal engine 4. Šis dzinējs ļauj veidot augstas kvalitātes spēles. Iepriekšēja pieredze programmēšanā nav nepieciešama, jo ir iespējams strādāt ar blueprint sistēmu (nodes). Ja ir interese, varat aplūkot manus pēdējos video. Mans kanāls Veidoju arī pamācības pēc pieprasījuma. Dotajā momentā veidoju Survival game series. Un katru otro dienu iznāk jauns video.
 5. Paldies @KalashaLv Skripts izveidots. :).
 6. tik uzgaidi 5 min. xD ladejas theme vēl failiem
 7. Čau! Neviens nav licis 4.4.2 themes. skatījos internetā, atradu vienu tādu, kuru nevarēju atrast hasā demo: Laikam jau šeit download: tepatās vien ir Stāv uz mana profila. nevajadzētu pazust
 8. aptuveni zinu kā basic to dara. ja tev funkcijas ir gatavas, ko tu lapā vēlies parādīt. Pieņemsim, ka tas ir forums un vēlies izvilkt topika lapu. izveilc pirmo ? un otro? piemēram: $cid = $_GET['cid']; //šis būs pirmais ?. $tid = $_GET['tid']; //šis būs otrais ?. abi linki strādās uz $kautkas = $_GET['kautkas']; tagad tava lapa būs šādi http://tavalapa.lv/topiks.php?cid=5?tid=10 ja pareizi sapratu, to tev vajag. aptuveni šādi. atceries definēt datubāzē, ko tie abi nozīmē. ( $sql = mysql_query("SELECT * FROM topics WHERE category_id='".$cid."' AND id='".$tid."' LIMIT 1"); ) Lai nebūtu lapa.php bet lai būtu http://tavalapa.lv/topiks/ tev vieglāk būs novirzīt to visu caur .htaccess rewrite, iemācīsies caur google linku šeit - https://help.dreamhost.com/hc/en-us/articles/215747748-How-can-I-redirect-and-rewrite-my-URLs-with-an-htaccess-file- viss ir sīki aprakstīts.
 9. Izņem ar ddu draiverus (google var atrast pamācības), uzliec pa jaunam. Tad vēl vari paskatīties, kas ar power iestatījumiem priekš laptopa, ieliec high performance utt. Vēl vari ielikt windows 10 graphics iestatījumos aplikācijas, kurām izmantot nvidia karti.
 10. Kāda variācija jālieto, lai datus izvilktu šādi? Saprotamas funckijas izveidot spēju, bet nezinu kāda funkcija jāveido lai dati tiktu izvilkti šādi, un beigās dotu atbildi.
 11. Kas tieši nav saprotams? Neviens visu no 0 nekodēs tavā vietā.
 12. lietojat 'brave' parlūku, tas pats kas chrome, ar iebūvētu adblock, strādā perfekti.
 13. Divas reizes rakstiju adminiem, bet tā ar nenāk ne apstiprinājums, ne kāds apstiprina. bet tēmu rakstīšu. Princips ir viegli saprotams, bet man nav ne mazākas jausmas kā to realizēt. Piemēram no mājaslapas lapa.lv tiek veikts pieprasijums uz manu mājaslapu, šādi. https://manalapa.lv/parbaudit/?file=manalapa&id=5&fails=666 Tad Manalapa pārbauda, vai fails 'manalapa' eksistē, un ja eksistē viņš pievieno faila id lietotājam ar id '5''. ņemot vērā ka ir dažādas tabulas. un lapā kur veic šo pieprasijumu dot atbildes ziņu (tikai tekstu) success un ja nav faila tad wrong. Ko jau lapa.lv nolasa. Princips līdzīgs kā sms shopiem, (itap vai baltgro). https://sys.airtel.lv/charge/?code=4234233&user=6&price=666 kā piemērs no airtel, kad kāds lieto viņu gateway, tad shops kuru viņi piedāvā veic šādu darbību, pieprasot vai kods kuru raksta eksistē, un dot paziņojumu. Ir kādi ieteikumui/piemēri vai risinājumi šim? Nebūs problēmu pārveidot ja kādam ir kas līdzīgs.
 14. Paldies Paldies arī tev. pārskatīšu visus un izmēģināšu
 15. Paldies, biju pieļāvis muļķīgu kļūdu
 16. Sveiki, izveidoju discord botu ar servera monitoru. Bet vel gribas pievienot playerlist, bet man izkopejas tikai viens aktivais speletajs var arrayLength = state['players'].length; for (var i = 0; i < arrayLength; i++) { message.reply(' ' + state['players'][0]['name'][i] + ', '); } { name: 'eXo Reallife | German MTA Roleplay Server', map: 'None', password: false, raw: { gamename: 'mta', gametype: 'eXo Reallife 1.8.1', version: '1.5', numplayers: 5 }, maxplayers: 400, players: [ { name: 'Zackofen', team: '', skin: '', score: NaN, ping: 39, time: NaN }, { name: '[eXo]Poldi', team: '', skin: '', score: NaN, ping: 27, time: NaN }, { name: 'MichiVendetta', team: '', skin: '', score: NaN, ping: 30, time: NaN }, { name: '[eXo]Opposite', team: '', skin: '', score: NaN, ping: 23, time: NaN }, { name: '[eXo]RaymaN', team: '', skin: '', score: NaN, ping: 20, time: NaN } ], bots: [], connect: '88.198.41.242:22003', ping: 69 } Varbūt kāds var palīdzēt?
 17. Agrākos laikos kad man bija 18 gadi, pelniju ar savu projektu mēnesi 400€ Jā ir iespējā, Bet lai nopelnītu vajag fantāziju!
 18. Last week
 19. @frosts - Malacis turpini tikai tālāk, un nepadodies, tev iznāks vēl labāk!
 20. Lūk video no manis! Un par intel HD kas man stāv tagad, vispār žop* - spēlēs visas mirgo un raustās - Bet nelago, iet uz urā, Bet Nvidia Geforce ir lielāks apjoms ! 2GB uz intel hd 1gb . Gaming laptops krč. Es ļoti ceru kā kāds no spečukiem, kurš saprot no visa šī, un var ko ieteikt un ko darīt, lai man aizietu panelis un pats draiveris!
 21. Es ieteiktu FiveM roleplayu veidot uz VOICE kā to minēja @Danex. Latvijā ir jau divi FiveM RP serveri, viens ir text based kuru neviens nespele un otrs ir voice based ar ļoti trash hostu un daudz bugiem.
 22. Tad varbūt ir pienācis arī veidot kaut ko savādāk ? Izveidot gaming community, kurš nebūs ar forumu saistīts, bet ar real life, kur cilvēki satiekas vienā vietā, izvēlās spēli un spēlē, kā vienā postā bija minēts, var izveidot rankus, lai ir lielāka motivācija pacelties, nu, diez vai šī ir ideja, kuru tu gribētu lasīt, bet pagaidām vienīgais jēdzīgais, ko es varēju izdomāt.
 23. Statistikas pētījums Veidlapā Statistikas pētījums vairs netiek pieņemtas atbildes. Ja uzskatāt, ka tā ir kļūda, mēģiniet sazināties ar veidlapas īpašnieku.
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.