Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

All Activity

This stream auto-updates   

 1. Yesterday
 2. intro

  tur pilnigi neka nav vecais pacenties ko vairak izspiest nakam reiz
 3. Pārdošu steam acc ar cs go , ar stundām utt. Sīkāk jautājat
 4. nu tas būtu variants B. https://www.spigotmc.org/wiki/firewall-guide/
 5. var, mta skriptošana ir ļoti vienkārša.
 6. uhh, pārbaudi vai pirms login nevar /server darīt. Tālāk ielādē IPWhitelist, saliec katrā serverī, pievienojies no bungee uz lobby, no lobby uz katra sub servera, kas atļaus pievienoties tikai no tās ip. Tik pārbaudi noteikti to /server pirms login
 7. ja sataisa cool, tad ir chill
 8. Vienreiz mēģināju, likās, ka viss ir. Pāris dienas pēc servera atvēršanas, visi trīs subserveri izņemot lobby nonesti.
 9. man šī reakciju sistēma nemaz nestrādā, tā jau ir viena problēma, plus man pat negribas viņu taisīt, jo viņa ir pretīga
 10. Es domāju ,ak tu vari ielādēt atsevišķas ikonas un uzlikt reakcijās. Piemēram oriģināli iz 5 reakcijas, tu noņem 3 nost un tajām divām nomaini/uzliec, ka viena ir ar + ikonu un ir positive un otra ar - ikonu un negative
 11. 50% kā minimums jau paņēm Latvijas operātori. UN tikai kādus 5% vel paņem Airtels pats sev. Pirms runā uzzini cik operātors sev paņem, un cik pats Airtel... Sms mārketings nav izdevīgs tas visiem ir jāsaprot. Un kā jebkura firma, vēlas nopelnīt, tad Airtel arī tikai niecīgu summu sev paņem.
 12. ja varētu kaut ko vēl saprast... nofočē normāli un nedaudz piestrādā pie cable managamenta.
 13. Spriežot pēc tevis teiktā tik loģiski nemaz nav.
 14. Īsti nesaprotu kur ir problēma. Pilns internets ar iptables piemēriem un spigot tāpat. Ir pat gatavi .sh uzrakstīti, kur tev tikai atliek pielāgot kodu un to palaist. Sajāt arī īsti nav ko, jo defā iptables resetojas pēc servera restarta.
 15. Meklēju cilvēku, kas prot izmantot iptables.
 16. Nu loģiski
 17. Jaunajā versijā nav tādu plusiņu un mīnusiņu, tikai reakcijas. Tur neko nevar nomainīt.
 18. Man ir tāda sajūta, ka tāda plugina/addona nemaz nav, viss ko tu vari izdarīt ir nomainīt esošo reakciju ikonas uz plusiņiem vai mīnusiīņiem!
 19. jataisa ciet mta un javer vala mc
 20. Gan jau ka pamatlietas var pāris dienās iemācīties.
 21. Projektā, iekš mta rp servera valda huge nonrp vilnis. Risinājums ir jāmeklē kopā ar veselu komandu cilvēku, bet pats projekts tālu ticis. Tikai pārdot nav jēgas, neviens nevedīs viņu līdz galam. Es personīgi, nopirktu. Ja saprastu kaut ko no mta skriptiem un tādā garā, bet par cik es esmu nulle. Netaisos tērēt vēl +100 eiro ieguldot citos cilvēkos kuri man taisīs skriptus un labos bugus.
 22. Projekts ļoti daudzsološs bet domāju ka tikai retajam būs pa spēkam to izveidot un novest līdz galam.
 23. Bungeecordam nav nekādu problēmu. Iemācies izmantot iptables.
 24. Last week
 25. Tu taču saproti, ka savu procentu paņem paši operatori?
 1. Load more activity