Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. Uzraksti Loycam , vai slide.
 4. Paldies, vēl jautājums , varbūt ir kāds kas vēlas palīdzēt veidot zm serveri? kā arī war3 nekur nevar atrast . es nesaprotu, vai nemāku meklēt vai vienkārši kaut kas nav Un + nekur 5 zm versiju nevar dabūt? Piemēram šeit https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=72505 Ir zm mods, bet vienkārši tur nav pluginu mapes, kapēc tā?
 5. Defaultais ZP lūdzu - https://www47.zippyshare.com/v/1NTz5aIR/file.html tik modeļus pašam jāmeklē
 6. inadatequate

  ZP cs 1.6

  Sveiki , baigais jautājums, vēlējos uztaisīt zombie mod serveri cs 1.6 bet visur kur kaut kādu tādu modu var nolādēt nekur nav plugin faili .amxx, es vienkārši neko nesaprotu, vai kaut kas nav, atceros ka senāk lādēju, viss bija ok, tagad vienkārši nekur nav zp amxx faili.
 7. Meklēju cilvēku kurš sakodēs php
 8. nav diemžēl redzams. jāzin mazliet detalizētāk par tavu auto, kas ir - KW, motora tilpums, gads. kw un motora tilpumu jānorāda
 9. Tur nav ko pārtaisīt, winrar mape ir tukša un bojāta
 10. Audi a4 b6 2002 aizmugurējā stikla tīrītāja motoriņš ir?
 11. Vari atjaunot linku ?
 12. Tu vnk ej uz projektiem prasies palīdzēt un kad saproti,ka viss ir galīgajā ānu**ā ! Tu uzreiz pardod GM wtf vnk ?
 13. Yesterday
 14. Takā intrese ir ļoti liela, testeru skaitu palielinām līdz 6 testeriem. topiks tiek slēgts. Pieteikties joprojām var caur privātu vēstuli. Ar laiku testeru skaitu varam palielināt. Pirmajiem kanditātiem otrdien tika iedoti promo-kodi caur kuru varēs paņemt hostingu.
 15. Lai pārbaudītu vissu reālajā dzīvē, kā klientiem viss iet, Vai esošajā serveru vietā tiešam garantētie 1gbps interneta ātrums būtu. Vēlamies vissu ar reālu darbību pārbaudīt, nepieciešamības gadijumā pārcelt serverus uz citu vietu (garantējot up-time). Ir faktori dēļ kā vēlamies vissu pārbautīt. Tāpēc došu iespēju cilvēkiem, kas testēs mums vissu, Pēc testa garantējot mega-lielu atlaidi (vai iespējams pat turpmāk arī bezmaksas). Neliels update: Serveru lokācijas: Rīga, Latvija Viļņa, Lietuva Londona, Lielbritānija Serverus izvietosim trijās vietās, garantējot darbu pa vissu Eiropu.
 16. Katrs spriežš par sevīm, ja nevaig neņem ❤️ Kāda man tur starpība? Atdevu par velti, ja vaidzēs paši arī pārtaisīsat.
 17. Pieejamās daļas ir redzemas, mājas lapa vai kas tāds? Jo man interesē WV Caddy mk2 aizmugurējo durvju slēdzene.
 18. Man nav problēmu uztaisīt līgumu ar konkrētiem testeriem :).
 19. Kur garantija, ka pēc testa ar visiem failiem nenozudīsi?
 20. Takā tiek veidots hostings, un serverim nepieciešams neliels tests (ko vēlos pārbaudīt kad lieto cilvēki). Meklēju 3 testerus katram tiks iedots Web Host + Game Serveris pēc izvēles. Atalgojums: Vissu testēšanas processu viss būs pilnīgi par velti. Pēc testēšanas saņemsat 70% atlaidi vissam. Testerus vajag tādus kas darīs kautko, testēšanas process var ilgt līdz pat 6 mēneši. Ja esi īstais, tad raksti šeit vai man privāti. p.s no hate.
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.