Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

All Activity

This stream auto-updates   

 1. Past hour
 2. Nazi ārā dabūt nevar, ja?
 3. ktk'a nelo'giski
 4. Today
 5. Nebūs man pierādījumi, bet crewz man ir palicis atmiņā. Pirms kaut kur 2 gadiem, mainīju sava mazā bračka minecraft premium pret steam ar csgo. Pēc divām dienām netiku vairs iekšā steam, nepreiza parole. Caur mojang support paņēmu atpakaļ minecraft premium. Pēc tam sāka līst dirsā un mēģināja iestāstīt, ka es esot pirmais panēmis profilu atpakaļ.. Haha
 6. Nomainiju cieto, viss iet kā smērēts. Paldies visiem
 7. Giveaway konkurs ir ceļā. Izspēlēsim foršas balvas no Razer.
 8. Sveiks bet ja es piedāvāju prime akkountu ar s6 rank + 5eiro inventory. Pa 15 eiro Tu ņemtu? http://steamcommunity.com/profiles/76561198320129753/
 9. Man vajag profilu.
 10. Es varu par 7e pārdot csgo keyu.
 11. error 029: invalid expression, assumed zero error 029: invalid expression, assumed zero error 001: expected token: ";", but found "if" fatal error 107: too many error messages on one line
 12. Varbūt parādi, kādus tieši error`us tev tur met?
 13. dSveiki! Cerams kāds sakarīgs cilvēks, ienāks un palīdzēs. Nevis ienāks un saspamos ''meklē pats'', es šos filterscriptus, pats meklēju un laboju, bet neviens nav iznācis normāli. Serveris ir, no kura ņēmu paraugu: rpmp.lv/f [netaisos reklamēt, bet ņēmu paraugus, tapēc ir jāieliek] Un arī ja kāds izpalīdzēs, citiem ''future'', arī noderēs.. Par palīdzību, tikai varu vien iedot +rep.. cik paši vien gribat.. 1. Reakcijas tests http://prntscr.com/ishc62 2. Hunger script [Da jebkāds, izlabošu kā gribu, vajag dabūt pašu scriptu. Tikai ne tas ar progressbāru, kas ir sampā pirmais, jau meiģināju izlabot, nevarēja] http://prntscr.com/ishcl3
 14. Es tak zinu, man pārējais ir viss, no fruktiņa.. izņemot CMD
 15. Labdien, pērku csgo steam acc. Ranki pilnigi vienalga! Došu 5 eiro caur paypal! Cilvēkam ar labu reputāciju pretīm iešu pirmais!
 16. Pats profils - http://steamcommunity.com/id/hardsss VAC uz cs:go 2x overwatch bans. steamdb - http://prntscr.com/isg1re uplay kas nāk līdzi steam ( Dažas spēles neatrodas steam profilā ) - http://prntscr.com/isg201 Cena nav, sūti piedāvājumus un tad jau kaut ko sarunās.
 17. tas ir pats labākais has.elvē joks, kuru es līdz šim esmu redzējis.
 18. Wtf 26m views 24h laikā, viņiem fantāzijas neaptrūkstas filmas laist tik bieži? :D

 19. Ar pliku CMD protams, ka Tev neies mafbizz skripts
 20. nekad niesaku ņemt Toshiba cietos, nobrūk ātrāk nekā manas attiecības ar meiteni
 21. Fruktiņam nekas nav ar erroriem tas visu parasti sataisa līdz galam. Tu izmanto newmode?
 22. Sveiki. Kādam ir CMD:mafbizz? Bez error'iem, fruktiņa cmd bija ar erroriem..
 23. Yesterday
 24. nu ja tiri geimingam, tad varu piedavat tadu variku
 25. https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/austinas_datoru_skalruni/datoru_austinas/pioneer_sems7bt_headphones_black ir jau 1 gadu ,nesūdzos ,kvalitāte arī laba man tik šitās bez bluetooth,lol..
 26. Nu Lietotas austiņas diemžel ir sick af, tur ir savas higēnas normas. Tiešam kā @Haijfaiv teica pakrāj naudu , tomēr jaunas un vismaz kvalitatīvas , un ja kautkas notiks pats zināsi . Tiešam lietotas austiņas nav labākais variants.
 27. Izskatās optimāli, biju skatījies opencart un biju domājis lādēt vai nē, nu izmēģināsu rīt. Liels paldies! Es nevēlos iegādāties diemžēl, tulkot es arī pats māku, man galvenais ir pamēģināt uzstādīt un iemācīties mazliet vairāk par PHP, bet paldies par to kad atbalsti opencart, tas nozīme ka uzticams pietiekami. Ne pielikt ne atņemt, taisnība tev tur ir.
 1. Load more activity