Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

All Activity

This stream auto-updates   

 1. Today
 2. Ja visu esi izmeiģinājis, pameiģini nomainīt PSU. Un pārbaudi CMOS bateriju.
 3. Labāk būtu sācis ar to kādas tev pašam ir zināšanas/kādu projektu gribi taisīt/ko pats vari sniegt (neskaitot sēdēšanu zem statusa).
 4. Yesterday
 5. vissticamak prieks gazcoin
 6. Kads projekts ? Biogaze ? Koģeneracijas stacijas ? Biotopu atjaunošana ?
 7. Meigināju, gan uz vienas mātesplates , gan uz otras , nekas nemainījās. Btw, ja tas kaut ko maina, uzspiežot start pogu, pc nepalaižas līdz galam, palaižas ventilatori un uzreiz apstājas, un dzirdams tāds "klikšķis" Jāpatur start poga, lai palaistos pc.
 8. mekleju culveku lai ustaisitu projektu PM
 9. Šaubos, ka bronza, tā 300w maksā līdz 30 eināriem. Citi, liekot PC kopā skatās jaudīgākus tādā cenā.
 10. Tu visiem ik pa laikam soli 10 eiro un šķiet, ka tā arī neviens nav saņēmis to naudu. Vismaz ne es. Uzbliezīšu rakstu, raudāšu un brutāli nodirsīšu Tevi to 10 eiro dēļ. Problēma tāpati, kas agrāk - mēģini vienu RAM ievietot dažādos slotos, līdz aiziet. Ne nestrādā ar RAM 1 tad ņem otru moduli un atkārto procesu.
 11. Nevar būt, ka ne uz vienas mātesplates + cpu neiet, gan uz citas mātesplates + cita cpu neiet. Meigināju , gan uz vietas mātesplates+ cpu ar 1 ramu, gan uz otras mātesplates + cpu ar 1 ramu, nekas nemainījās , same problem. Bez cietā diska, arī vajadzētu slēgties ekrānam, nevis būt melnam. Esmu meiginājis, same problem. Itkā viss ir, 4x pārslēdzu gan vienu matesplati + cpu, gan citu mātesplati + cpu, nekas nemainījās. Pie vainas nevar būt PSU?
 12. Tātad, skaiti ka esi man jau 10eur parādā. 1. Izņem ramu, pārtīri slotus ar kādām smaržam, or smth. 2. Pārbaudi vai visi kontakti kārtīgi iesprausti. 3. Apskati vai zem procesora nav kāda austiņa ieliekta. 4. Reseto biosu mātesplatei, kā to izdarīt ? katrai mātesplatei ir savādāk, nu princips viens un tas pats, bet katrai ir tas citā vietā! 100% tāda pat problēma bija! Vari vainot tikkai mātesplati / proci vai ramu.
 13. Vai esi mēģinājis ieslēgt kompi ar 1 ramu? Varbūt tā ir problēma(mēģini to ar katru ramu). Ja ir izdevies ar 1 ramu tad tev nepieciešams ierubīt XMP vai nomainit rama ātrumu iekš BIOSa un voltidžu. Protams ja tev mātesplate atbalsta XMP - tad šis ir vislabākais veids kā dabūt ramam piemērotu *rated specs*. Pārcliecinies, vai visi kabeļi un komponenti (ieskaitot RAM) ir cieši savienoti to 'rozetēs'.
 14. Darīt nav ko? Šeit nav nekāds saits domāts sīkiem aut*****m. Ej meklē silver 1 draugus competitive spēlēs.
 15. bez termopastas ir jaiet vismaz 20.min kompim. Rams var būt par daudz, ieliec mazāk! un pēctam ja iet liec pa vienam vairāk. Varbūt cpu jauns jāpērk. pārbaudi vai cietais savienots.
 16. Varbūt vajadzētu nomainīt termopastu? Jo man bija līdzīga problēma. Veiksmi!
 17. nu skaties, procesors ēd 75W max cik sapratu no mātes googles, video karte cik sapratu ap 60-70W ēd, sikāk nezinu jo neesi norādijis ražotaju, nvidia mājaslapā norādits, ka min psu priekš 750ti ir 300w, tā ka rēķini pats, plus resnā piebilde, ka ja tas baroklis ir labs, nevis kkāds china pa 10 eur, kas dos ārā labi ja 220W, tad viss bus ok
 18. Labvakar kungi, Nāku pie Jums ar tādu problēmu, pēc CPU ventilatora atvienošas, iztīrīšanas un pievienošanas pc vairs neslēdzas iekšā ,kā bija jābūt. Pievienojot atpakal CPU ventilatoru , pc sāk rūkt ( videokartes ventilatori griežas, fan ventilatori arī griežas, PSU ventilators griežas) , bet ir black screen . Neko izdarīt nevaru, rāda no signal , un melns ekrāns. Meigināju ielikt arī citu mātesplati ,cpu un ramu, same problem, ekrāns ir melns un rāda no display. Meigināju arī izņemt video karti un meigināt caur mātesplati pieslēgt ekrānu, same problem, no signal un melns ekrāns. Varbūt kāds zin, kas ir pie vainas un var palīdzēt? Kas spēs palīdzēt, samaksāšu 10 eiro, swed. Būtība ir tāda, viss griežas, bet ir melns ekrāns, pēc CPU cooler noņemšanas un iztīrīšanas. Ir meigināts arī vecais motherboard + cpu , kurš iepriekš strādāja uz šī pat pc, bet same problem. Black screen.
 19. Tātad ,nāku atkal ar problēmu .Tātad ,kā var uztaisīt tā ,kad tu esi noteiktā vietā ,tu iezej āra no servera ,kad pievienojies ,tu atspavnojies tajā pašā vietā, kur izgaji!
 20. Godīgi teikt brīžiem ir lagi, bet es domāju nāksies vien iegādāties SSD priekš windows, jo pagājušajam PC tā bija, un viss gāja gludi. Bet arī RS3 salaboju ar @LoyC ieteikumu, chrome bija 6 nezināmi sūdiņi Paldies par palīdzību TC.
 21. Loģiski, ka nē, daudzi cilvēki vēljoprojām geimo uz tā paša HDD un pat nav iegādājušies SSD. Es pats personīgi arī izmantoju HDD.
 22. izbraukšu ar Malware cauri, bet nu PC ir praktiski 4 dienas vecs un nekā vel nav īpaši lādets. Nevarētu būt tā ka vienkārši ka ir HDD?
 23. Ja ir klavitatīvs psu un vismaz bronzas, tad nevajadzētu būt problēmām.
 24. windows bija 1 update kurš sapisa performanci uz AMD procesoriem, lai arī viņu itkā suspend iespējams ir tev uzlikuši
 25. Neko jau te izzīlēt tā nevarēs, sāc ar svaigu windows reinstallu. Varbūt kādu bitcoin maineri esi noķēris.
 1. Load more activity