Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

All Activity

This stream auto-updates   

 1. Yesterday
 2. Pats nesen iegādājos, gribētu uzkapāt. Uzaicināju steamā. Varam kādu vakaru pabraukt!
 3. Mudakie, mudaku darbs. Ja vēlies burtiski zagt. Tad Tu esi nepareizajā vietā.
 4. Gribi nopelnīt naudu, ej uz darbu..
 5. tu uzskati čakarēšanu par foršu lietu? dēļ tādu gudrinieku dēļ pēc tam ir citiem jācieš
 6. Iespējams, ka nesi pārslēdzis monitorus, tas ir kad piespraud HDMI kabeli, ir varianti, koplietot, tikai monitors, un vel tur bija kkas.
 7. Viss vēl strādā, pārbaudi vai esi izslēdzis arī adblock uz paša browsera, un tad visam vajadzētu aiziet.
 8. Nestrādā.. Izdzēsuy no host faila visu info iepriekšējo - uzliku "tampermonkey" un pievienoju skriptu.. iesākot video uzrāda, ka jaizslēdz bloķējošās programmas.. Kas varētu būt nepareizi ?
 9. http://www.idejudruka.lv un ir labas cenas.
 10. Screena viss izskatas normali, vismaz man. Mosk tev ar monitoru kaut kas nav ta ka vajadzdetu but.
 11. Labāk par 3rd-party pluginiem (kas bieži vien visu krietni palēnina (nevaru apgalvot konkrēti par šo)), bloķēt šo hostu - freewheel-mtgx-tv.akamaized.net AFAIK, pagaidām vienīgais. Ja uzradīsies vēl kāds, varbūt iemetīšu update (visticamāk jau, ka nē). Known issue - ja pēc seek-bar white spota (vieta, kur ir paredzēta reklāma) vēlāk pazūd pats seek-bars (https://prnt.sc/fnyi05), easy fix ir nospiest uz pauzes un uz maximas reklāmas nospiest aizvērt (https://prnt.sc/fnyh93). Maximas reklāmu nevar nobloķēt, jo viņa atrodas uz tā paša hosta, kur playera js. Protams, ka to var novākt ar OP piedāvāto custom-js variantu, bet nav īpaši ieteicams.
 12. jūlija pirmajā pusē pieļauju, ka varētu pievienoties, ja nupat iegādātā spēle iepatiksies
 13. Čau! Būtu baigi nice, ja atsauktos kāds, kurš grib paspēlēt kopā multiplayer pa vakariem. Vienīgā prasība ir, lai nav crackotais euro trucks un lai ir vismaz kaut kāds mics, lai nav klusumā jābrauc, lai var parunāties braucot. Levels nav svarīgs, bet nice būtu, ja būtu sava mašīna jau (nekas ja šobrīd nav, man pašam nav, jo sāku jaunu profilu). Rase, seksuālā piederība un vecums arī nav no svara. Prasmes fūres vadīšanā arī nav obligātas, varbūt atradīsies kāds, kurš man iemācīs parkoties beidzot Varbūt varēsim šo visu pārvērst par tādu ''vakara gaming club'' fīču, ar laiku spēlēt kopā arī citas spēles. Nepieciešamie linki - https://truckersmp.com/ http://steamcommunity.com/app/227300 MANS PROFILS (SPIED VIRSŪ)
 14. pirms vairākiem gadiem taisīju t-kreklu - krāsainu fotku uz melna krekla t-bodē origo, problēmu nebija maksā par to, ka fotka virsū, ja gribi papildus burtus, tad par katru burtu papildus maksa - sanāk vienā attēlā visu iekļaut izdevīgāk +/- ātri uztaisīja, attēls bija kvalitatīvs tik cik bija no manis paša iesniegts par tiešsaistes opcijām - labāk aizej uz pašu bodi un izrunā vēlmes
 15. lol, toč paņēmis no cita kanāla video, nesmuki apgriezis malas, piebāzis ekrānu ar lieku drazu, un vēl lūdz sekot.. kārtējais mūsdienu hīts, kur tagad katrs būšot talantīgs youtuberis.. padomā par ko lietderīgāku
 16. Last week
 17. Cerams tiksi banots no Amazon.
 18. Nu nopietni ej dirst ar savu yt kanālu. 1x iemeti un pietiks. Ja nu kādam patiks tavs kontents, tad abonēs un tādā veidā tiks informēts par taviem jaunajiem video. Kà jau pats redzi neviens nav īpašà sajūsmà.
 19. es varu. ja gribi, lai palīdzu, sākumā atskaiti man 5e uz pp, tad iedošu skype. pm.
 20. Tas viss vairs tik viegli nenotiek un visu šo mēslu dēļ Amazon izmainīja noteikumus.
 21. Pirms to dari, atceries, ka kādreiz pārdevējs arī vari būt Tu.
 22. Video jau patīkams, tik nepatīkami ka pārpublicēets!
 23. Kaut kad sen atpakaļ šeit bij posts, ka ir cilvēki kuri nodarbojas ar naudas atgriezšanu par pirkumiem Amazon internetveikalā.. Varbūt vēl kāds ir uz vietas šeit? Gribētu uzjautāt kā tas viss notiek
 24. Kā jau citi saka, bez pārpublicēt citu video un taisīt shit content in general. Par tēmu, man (tēvam) mašinā kamēr neesi piesprādzējies nevari nemaz braukt, jo viņa sāk pīkstēt, kad pārsniedz 20km/h.
 25. Vai Tev ir jēga ņemt un pārpublicēt tos pašus klipus uz sava (youtube) kontu? Pareizāk paņēmi klipu no šā video: jeb TNT CHANNEL
 26. Beidz vienreiz šeit reklamēt savu yt kanālu.. Pēc iepriekšējo topiku reitinga nesaproti, ka šeit gandrīz nevienam nepatīk tie tavi video..
 27. Ultimate Car Crash - No seatbelts Pēc šī video, jūs vienozīmīgi liksiet jostas mašīnās! Pašam biku slikti palika šo skatoties! Sekojat manam youtube kontam, lai būtu vairāki šādi video, un droši izsakat domas, kadi viņi ir un ko vēl vajadzētu nākotnē uzlabot lai būtu intresantāki video! Paldies par skatīšanos!
 1. Load more activity