Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. tik daudz jau kā vadiņus savienot es zinu. Viss ir savienots pareizi un pārtaisīts arī ar pieredzējuša cilvēka palīdzību. Bet nekā, vaina laikam būs radio. vadi visi ir savienoti, bet ir palicis 1 vienīgs vads pāri. zils ar baltu. to gan es nezinu kur likt, bet cik noprotu tas ir radio antenas strāvas vads? kaut ko tādu sapratu
 3. ʰᵉˡˡᵃᒪᑌ᙭

  PC

  @Qwe777 ^ Pirmais komentārs...
 4. Qwe777

  PC

  puse sarakstijuši te huiņu, kāds prasija?
 5. Last week
 6. Sveiki! Zinu, ka internetā var to visu atrast un sameklēt pats, bet varbūt šeit kāds jau pēc savas pieredzes vai gudrības var ieteikt kaut ko citu. Meklēju monitoru, kuru visbiežāk izmantošu visādiem dizaina darbiem, respektīvi fotošopam utml. Cena ap 170 eiro, būtu vēlams 27 collas. P.S Der arī ārzemju interneta veikali.
 7. MλZE

  1a atlaižu kodi

  Man arī viens ir FREE30.0DUJSF derīgs līdz 04.10
 8. Sarkano ar dzelteno vadu saliec kopā EDIT: No reakcijas skatos ka laikam neesmu pareizi uzrakstījis. Dzeltenais vads dod visu laiku strāvu un sarkanais tikai tad kad ir pagriezta aizdedze. Izņemot ārā radio redzēsi dzeltenu un sarkanu vadiņu. Uztaisi abiem pa vidu iegriezumu nepārgriežot viņus un savieno kopā. Un vēlams ar kaut ko aptīt arī...
 9. Izklausās, ka esi kaut ko nepareizi savienojis, ja reiz iestatījumi netiek saglabāti.
 10. Heyy. Nopirku jaunu mašīnas radio Pioneer MVH-181 UV. Skanēt jau skan lani un jaudīgi, bet katru reizi kad slēdz iekšā mašīnu, viņš vienmēr prasa uzstādīt iestatījumus par jaunu. Kāds var izstāstīt, ko man jāspiež, lai nemestu setupu visu laiku? Paldies jau iepriekš
 11. LoyC

  1a atlaižu kodi

  Pašam ik pa laikam pērkot kaut ko 1a noder atlaižu kodi. Pēc katra pirkuma viņi iedod atlaidi nākošajam pirkumam. Piedāvāju šajā topikā sherot atlaižu kodus. Tikko iepirkos un dabūju kodu: FREE30.KVAKJM bezmaksas piegāde. Kurš izmanto, ieposto savu jauno kodu nākošajiem un tā mums būs infinity bezmaksas piegādes Ja izmanto kodu, tad ieposto, ka kods ir jau izmantots.
 12. KAUNET

  PC

  Varu piedāvāt šo pc https://www.ss.com/msg/lv/electronics/computers/pc/U3sOHkBkSFs=.html?1568361386
 13. Meklēju cilvēku kas varētu pa piečuku pārkodēt monitoriem stilu.. Ar mani var sazināties discord: Malcom#6717 Vai arī steam: https://steamcommunity.com/id/dzinitis/ Paldies par sapratni jau iepriekš! ;)
 14. https://has.lv/forum/412-sludinājumi/
 15. Priekškam kaut ko citu vajag? Facebookā un ss.lv pa lielam viss ko tirgo arī būs pieejams, facebookā vari pats izveidot postu un citi piedāvās.
 16. Earlier
 17. trusis21119@inbox.lv man šis ēpasts ir dzēsts ja kāds grib dabūt naudiņu piedāvājums ir līdz šim spēkā kā saka pakalpojums,pret pakalpojumu bet par tālāko rīcību vispirms sazinies ar mani šeit privāti!☺️
 18. zip.lv mm.lv reklama.lv ventasbalss.lv/sludinajumi
 19. Sveiki, vēlējos pajautāt vai ir vēl kāds labs saits, kur ir sludinājumi ar mašīnām latvijā. Izņemot “ss.com.” Ir doma iegādāties pirmo mašīnu, ap 1k vērtību kaut kādu dīzelīti.
 20. dainis

  PC

  Pirmais koments - tiem kas so topiku ar hernu piespamojusi, ja nav ko iepostot, neposto, tikai parādat sava intelekta trūkumu. https://1a.lv/order/shopping_cart?content=HcqxAQAgCAOwlyzQWvX%2Fv0S3DInpHLVxymmxQQNcDSnaD6b%2BuQ%3D%3D B450 plate Ryzen 5 3400G 16 gb ddr4 rams 3000mhz 480gb ssd Random case ar barokli jau ieksa(baroklis noteikti nav no labakajiem, bet tev ir buddzeta builds) Kopa 408 eur - ja ņemsi citur, ne 1a, tad kādos 370 eur var provet ierakstīties. Idejiski, ja ar vega 11 būs pa īsu, tad ar laiku piemet klāt kādus 80-100 eur un sska paķer lietotu rx580 vai gtx1060, un bus ļoti normāls kompis. APU veiktspēja šajā video ir saprotama.
 21. Yoloman

  PC

  Cik bieži sit galvu pret poda malu? Tas nav mans dators tas ir random viss lētākais sūds ssā
 22. ʰᵉˡˡᵃᒪᑌ᙭

  PC

  Ja man domāšana "nav stiprā puse", tad kāpēc tu liec šeit linku no ss.com lapas, kur tu pārdod savu datoru? Cerēji kļūt par jokdari? Nesanāca!
 23. Yoloman

  PC

  Es skatos domāšana nav tavā stipra puse ja tu paskatītos ss.com viss lētāko datoru tu atrastu datoru kura linku es šeit ieliku (Tas bija domāts kā joks jo netika pateikts budžets) Labāk ei zīmēt paintā vecos gaming dizainus moz kāds vēl iegrābies un nopirks (Šis bija uzbrauciens un tev tagad ir ja paklusē vai jadirs kkas pretī)
 24. ʰᵉˡˡᵃᒪᑌ᙭

  PC

  Tas dators ir viss ko vari atļauties un tagad ar to pašu datoru tu mēģini kādu noscamot, žēl, jā.
 25. Yoloman

  PC

  Visas spēles būs uz ultra/max setingiem https://m.ss.com/msg/lv/electronics/computers/pc/fjxeo.html
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.