Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Last week
 3. https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/clip-path
 4. Hey visiem. vazājos pa has un ieraudzīju psd sadaļā fallet dizainu. un radās jautājums. Kā uztaisīt šādu containeri https://prnt.sc/uofq14 sākumā iedomājos ka visa tā containera daļa varētu būt izgriesta iekš psd un vidus daļa vienkārši pielikta klāt. bet ganjau , ka ar css arī šo var izdarīt.
 5. Doingyou

  LOGO - Photoshop

  Vajadzīgs logo. Visu informāciju iedošu privāti. FB - Here
 6. @Lade Negribi no manis nopirkt mašīnu? Cena 18k. Bet vari pa 25k ieķert? Var sarunāt testa braucienu
 7. Pa 40EUR paņemšu ap 5.datumu, ja esi ar mieru. Vienīgais aizbraukšu pie Tevis un notestēšu.
 8. Ja jums visiem liekas, ka cena ir pārāk maziņa un aizdomīga priekš tāda komplekta, kurā vērtīgākais ir webkamera (oriģinālā summa 120-150Eur), tad piedāvājat savas cenas/likmes. Bet nu tad likme sākas no 30EUR. Es uzliku tik mazu cenu, jo vēlos ātrāk nopārdot un miers.
 9. Ja būtu kāda garantija un varētu sabazarēt kko ar pakomātu, tad savāktu visu, bet nu tā nedroši liekas
 10. Earlier
 11. Kas tur aizdomīgs? Ja ir kaut kādas šaubas, tad ir iespēja visu uz vietas notestēt. Kur problēma? Bet nu jā, es jau varēju uzlikt tādu cenu, ka šaubos vai kāds pirktu. Tapēc, respektīvi uzliku daudz reiz zemāku cenu.
 12. Miķis arī jauns maksā 60e, kaut kā aizdomīgi
 13. To webkameru vislētāk var dabūt sākot no 50, vai 60€. Bet jā, mana cena ir nopietna un viss kopā ir 30€.
 14. Sveiki. Tiek meklēts Laravel programētājs ar front-end zināšanām dažādiem gabaldarbiem. Nepieciešams optimizēt un ievest jaunas funkcijas 2 esošās mājaslapās. Mājaslapās tiek izmantots: Laravel, MySql, JQuery, Bootstrap un Amazon S3. Ideālā variantā meklējam kādu, kurš ir reģistrēts, kā pašnodarbinātais un var izrakstīt reiķinu par sniegtajiem pakalpojumiem. Sazināties ar piedāvājumiem: Whatsapp - 28688626 Ē-pasts - artis@growative.com Ar cieņu, Artis.
 15. biš nesajauci cenas? kamera vien 150+ maksā, Tu visu pa 30€ tirgo?
 16. Sveicināti, has'ieši. Tā tad esmu izlēmis pārdot savu strīmeru aprīkojumu, ko kādreiz 2019.gadā biju izmantojis priekš tiešraidēm. Ir pagājis gads, kad vairs ar to nenodarbojos, jo nav vairs tam laika. Šeit sanāks tā kā tāds neliels komplekts, kurā ietilps mikrofons, web-kamera, statīvi, apgaismojums un vel citi papildus aksesuāri. Mikrofons: Blue Snowball iCE. (Strādājošs, nāk kopā ar oriģinālo USB vadu. Nāk klāt arī oriģinālais mazais stātīvs, bet ir viens mīnuss, tur peitrūkst tāda kā ''monētiņa'', ko varētu ielikt pa vidu, lai pieslēgtu to statīvu klāt mikrofonam. Es to mazo detaļiņu es pazaudējis un nevaru atrast. Tapēc lielais statīvs ir risinājums.) Web-kamera: Logitech C920 HD Pro. (Strādājošs, iebūvēts USB vads un papildus nāk klāt ''skrūve'', kuru kopā ar webkameru var piestiprināt pie statīva.) Statīvs Mikrofonam: Ļoti ērts un ar visām nepieciešamajām detaļām. Var piestiprināt gan mikrofonu, gan kameru vai arī pat apgaismojumu. Brīvi regulējams. Apgaismojums: LED Video Apgaismojums (Aizmirsu tā oriģinālo nosaukumu, biju sen pasūtijis to no Aliexpress. Bet joprojām strādājošs. Var regulēt apgaismojumu no gaišāka uz tumšāku. Pieslēgt var ar USB vadu, vai arī ielikt iekšā batarejas. P.S. batarejas komplektā nenāks.) Mikrofona Filtrs: Jeb to vel sauc par "POPKILLER" filtru. CENA: 30.00EUR Komplektu nepiegādāju, ir iespējams tikai iepriekš sarunāt un atdot komplektu satiekoties Rīgā (vēlams centrā). Ja nav pārliecināts par ''strādājošu'' mikrofonu vai webkameru, var arī sarunāt atbraukt un klātienē notestēt. Tas ir viss no manis. Paldies par uzmanību un jauku dienu!
 17. Praktiski neko, biju domājis viņu uztaisīt ka mazu serveri mājaslapai. Kopsummā viņš ieslēgts ir bijis max 15 stundas. Wifi funkcija viņam pastāv.
 18. Ko ar viņu darīji? Un šim jau bija wifi?
 19. Tiek pārdots Raspberry Pi 3 Model B Specifikācijas: Quad Core 1.2GHz Broadcom BCM2837 64bit CPU 1GB RAM BCM43438 wireless LAN and Bluetooth Low Energy (BLE) on board 100 Base Ethernet 40-pin extended GPIO 4 USB 2 ports 4 Pole stereo output and composite video port Full size HDMI CSI camera port for connecting a Raspberry Pi camera DSI display port for connecting a Raspberry Pi touchscreen display Micro SD port for loading your operating system and storing data Upgraded switched Micro USB power source up to 2.5A Copy + Paste Komplektā nāk Micro USB Lādētājs Cena: 30 Eur Lokācija: Rīga (Iespēja tikties Rīgas centrā)
 20. Paldies, ka palīdzējāt, nopirku key no g2a.
 21. Ja samaksa ir runājamās cenās uzaicini chocolate#9115 discordā.
 22. Tu neko no tā, izņemot "basic", neteici, muldoņa.
 23. Kuru vārdu tu nesaprati? Teicu ka lejupielādējams, vairāk nekā 1000 projektu, ieskaitot ārzemju, izmanto šo gamemodu kā basic, starta paku. Tu zagteni
 24. Vieglāk ir nopirkt key g2a, es tā darīju, kolēģi arī.
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.