Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. MλZE

  btc

  Nu tas ir pret money laundering
 3. 3d dizains īsti nav vairs modē. Un tie pleķi ir kārtis, bet paldies par konstruktīvu kritiku ņemšu vērā. Tava dzīve ir mēsls, ja šādi izpaudies internetā xD
 4. Foxculated

  btc

  Es tik nesaprotu, personas apliecinoši dati (Pase, ID karte) ir obligāts pasākums lai pārsūtītu naudu uz paypal? T.sk. coinbase
 5. hugurris

  btc

  https://www.kraken.com/
 6. Neiet pie sird parastais 2d dizains,ja būtu pielicis vismaz vienu 3d elementu,izskatītos svaigāk. Nezinu kādus materiālus tu ņem,bet izskatās diezgan nekvalitatīvi,dažās vietās trūkst kādu elemntu vai arī nesaprotamie "krāsu pleķi" http://prntscr.com/py2v4e tā pat arī otrā pusē un lejā ( http://prntscr.com/py2vhc ),varbūt uztaisi citādākas malas,lai no fona uz priekšējo bloku pārietu bez nekādiem rāmīšiem,bet ar opacity maiņu,cerams saprati Bet.. Man patīk minimālisms tavā darbā.
 7. pagaidi jaunogadu un panjem pats, nebus japerk no vinja
 8. Yesterday
 9. MλZE

  btc

  coinbase var uz paypal cik zinu.
 10. Foxculated

  btc

  Vai ir kādas iespējas transferot bitcoin uz paypal caur walletiem piemēram kā Freewallet utt?
 11. Last week
 12. nu bļ*... ierastais has dirsēju pulks salasījies Nah viņam tur kaut ko lasīt un domāt par API? Lai uzliek contact form 7, lai pārnes uz /thank-you lapu pie veiksmīgas aizpildīšanas. Galvenais pirmstam pielikt captcha. FB pixel ieliek /thank-you kā lead un viss. Strādā labāk par tiem eventiem uz WP. Eventus bieži vien nepaņem, bet redirect strādā bez problēmām un nav pievīlis. Simple. EDIT: Patīk, ka mārketeris vai kas tur vēl nav pateicis, lai ieliek pašu FB pikseli un google analytics.
 13. Earlier
 14. Brīnumainā kārtā viss aizgāja, pat neko neizdarīju. Pamēģināju vēlreiz pieslēgt pie videokartes. Uzinstalēju jau Windowsu.
 15. Kas pie velna ir marketologs? Ņemot vērā, ka pēc rakstītā tu gribi kko likt klāt pie FB Pixel, tad lasi šeit - https://www.facebook.com/business/help/964258670337005?id=1205376682832142
 16. Nezinu par ko tu runā, jo man tur nekas lapā ''nelēkā uz priekšu'', ja neskaita to mazo animācijas gļuku ik pa brīdim, kad noraustas melns un prasītos plūstošāku animāciju, bet tas varbūt dēļ mana pc. Citādāk dope lieta, nekur citur tādu nebiju redzējis un par to liels pluss. EDIT : iebraucu ko tu domā lēkā uz priekšu, ķip animācija loopo. Domāju, ka to var safixot, ideja still dope.
 17. Nav pa tēmu, bet tas teksts liek visai lapai lēkāt uz priekšu, tā ka zajebal lasīt
 18. Ja windows nav tad vismaz bios'ā ieiet jau varētu.
 19. Izdomāju, ka varbūt kādam noderēs. Izskats Links : šeit
 20. Nu es nezinu man marketologs teica, ka vajag uztaisīt tā.
 21. sLIDe domāja, ka var sūtīt eventus caur fb api
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.